• autor: admin-jutrzenka, 2014-04-08 10:39

Smoczanka Mielec - Jutrzenka Ławnica 0:3(0:0)

Bramki:W.Śpiewak x2,W.Mieszkowicz

Skład:Ł.Daniel - P.Suchy,D.Błach(80min.P.Bik),T.Szymczyk,G.Kędzior - W.Mieszkowicz,K.Durda,M.Sasor(46min.D.Mikrut),J.Babula(60min.K.Kędzior) - W.Śpiewak,A.Maksoń(70min.K.Romański)

Tym razem wygraliśmy mecz wyjazdowy z drużyną Smoczanki Mielec 3:0.Mecz miał dwa oblicza.Pierwsza połowa w wykonaniu obu zespołów nie należała do "najlepszych".Trudne boisku sprawiło ze mecz głównie toczył sie w środku pola, było bardzo dużo walki.Największe zagrożenie zespoły stwarzały po stałych fragmentach gry.Po jednym z nich K.Durda trafił w poprzeczke.Druga połowa to juz lepsza gra Naszego zespołu.Koło 60min. K.Kędzior zagrał protopadłe podanie do W.Śpiewaka który wbiegł w pole karne i został sfaulowany przez bramkarza Smoczanki.Za to zagranie został ukarany czerwoną kartką.W.Śpiewak pewnie:)wykorzystał rzut karny.Grając z przewagą jednego zawodnika zepchneliśmy zespół gospodarzy do defensywy raz poraz stwarzając sobie kolejne okazje do zdobycia bramki.Na 2:0 wynik podwyższył debiutujący w drużynie W.Mieszkowicz lobbując bramkarza z około 16 metrów.W końcówce wynik ustalił W.Śpiewak wykorzystując sytuacje sam na sam.Smoczanka kończyła mecz w "9" ,czerwoną kartką został ukarany piłkarz Smocznki po uderzeniu w twarz K.Durdy.

Dziękujemy za zwycięstwo i czekamy na kolejne sukcesy!!!

P.S.

Po meczu W.Śpiewak podarował  pamiątkowego snikersa  naszemu nowemu zawodnikowi D.Mikrutowi :):):)